Czyścik do obuwia Bufalo  Pełny ekran

Czyścik do obuwia Bufalo

11,99 zł brutto

Nowy produkt

Czyścik do obuwia Bufalo

Gąbka expres pielęgnuje wszystkie rodzaje skóry gładkiej prawdziwym woskiem pszczelim i nadaje im piękny połysk bez konieczności polerowania. Gąbka nasączona emulsją pielęgnującą jest idealna w podróży i w domu.

Po prostu – prztrzyj buty gąbką – gotowe. 

Polecane produkty

 • Rozciągacz do obuwia Maraton 150 ml Rozciągacz do obuwia „Shoe stretch” to preparat przeznaczony do rozciagania i zmiękczania buta w miejscach, które uciskają stopę. Nadaje się do wszystkich rodzajów skór. Zwiększa elastyczność skóry, czyni ja bardziej podatną na rozciąganie. Eliminuje ucisk powodujący ból.

  17,99 zł Na magazynie
 • Dezodorant do obuwia Maraton 150 mlZawiera unikalny system neutralizacji zapachu oraz optymalnie dobranie składniki aktywne o działaniu przeciwgrzybiczym, które odświeżaja obuwie i likwiduja przykry zapach.

  16,99 zł Na magazynie
 • Nano Protector KAPS OPIS PRODUKTU:Wysoko zaawansowana ochrona przed nasiąkaniem wodą i brudem oparta o najnowsze nano-technologie. Przeznaczona do skór gładkich, nubuckowych, zamszowych oraz tekstyliów.Dostępne kolory: bezbarwny POJEMNOŚĆ: 400 ML

  21,99 zł Na magazynie
 • Protector KAPS  POJEMNOŚĆ: 400 ML OPIS PRODUKTU: Bezbarwny spray, który chroni obuwie oraz odzież przed przenikaniem wilgoci i tłustymi plamami. Nadaje się do zamszu, nubuku, skóry gładkiej naturalnej a także tekstyliów.

  19,99 zł Na magazynie
 • ŻEL DO LAKIEREK  50 MLBezbarwny, delikatny, przyjemnie pachnący żel, który czyści a zarazem konserwuje. Do skór delikatnych, lakierowanych i skór z gadów. Pachnie i czyści.   Sposób użycia: Usunąć kurz i brud. Rozprowadzić krem. Wypolerować. Nie stosować do zamszu i nubuku!

  9,99 zł Na magazynie
 • Multistop 400 ml OPIS PRODUKTU: Bezbarwny spray nowej generacji, chroni obuwie i odzież przed przenikaniem wody, tłuszczów i silnych zabrudzeń. Zawiera nowatorską formułę FLUTON, która dzięki czynnie działającym związkom polimerowym, skutecznie przeciwdziała absorbcji wody i zanieczyszczeń, uniemożliwiając ich przenikanie w głąb skóry lub tkaniny.

  27,99 zł Na magazynie
 • CARE & SHINE KAPS 200mlPOJEMNOŚĆ: 200ML OPIS PRODUKTU: Care & Shine z lanoliną odżywia i zapewnia perfekcyjną ochronę skórze gładkiej, delikatnej, lakierowanej, skórze zdobionej oraz wytłaczanej.Dostępne kolory: bezbarwny

  17,99 zł Na magazynie
 • PREPARAT DO CZYSZCZENIA SKÓRY WELUROWEJ BUFALOKostka do czyszczenia obuwia Bufalo umożliwia łatwe usunięcie trudnych plam i zabrudzeń ze wszystkich rodzajów skóry welurowej i szorstkiej.

  9,99 zł Na magazynie
 • Nano Protector KAPS OPIS PRODUKTU:Wysoko zaawansowana ochrona przed nasiąkaniem wodą i brudem oparta o najnowsze nano-technologie. Przeznaczona do skór gładkich, nubuckowych, zamszowych oraz tekstyliów.Dostępne kolory: bezbarwny POJEMNOŚĆ: 200 ML

  19,99 zł Na magazynie