• Oil Protector Maraton

Kolor
21.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty 24/7 9.9
Kurier Inpost 11
Kurier DPD 11
Paczkomaty 24/7 (pobranie) 12
Kurier Inpost (Pobranie) 15
Kurier DPD (Pobranie) 15
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 732 955 044

Zostaw telefon

Oil protector Maraton

Oil protector to bezbarwny, naturalny, środek impregnujący do obuwia.Produkt przeznaczony jest do obuwia wykonanego z wszystkich rodzajów skór, skór gładkich, licowych i szorstkich, olejowych, rustykalnych, zamszowych, nubukowych oraz wstawek wykonanych z tkanin membranowych typu Sympatex, Goretex itp. w obuwiu trekingowym.
Zdecydowanie poprawia on elastyczność skóry i chroni ją przed ingerencją wody i zabrudzeń. Zaleca się stosować do nowego obuwia. Regularnie stosowany zabezpiecza przed powstawaniem plam i zacieków wywołanych przez wodę, śnieg i brud. Preparat chroni przed wsiąkaniem mokrego śniegu i błota pośniegowego z solą. Nie blokuje właściwości oddechowych skór i tkanin dzięki czemu stopa nie poci się i może swobodnie oddychać przez skórę obuwia. Przyciemnia i ożywia oryginalny kolor. Przywraca wygląd skórom olejowym i rustykalnym.

Sposób użycia:
Skóra przed przystąpieniem do impregnacji musi być czysta i pozbawiona plam. Usunąć kurz szczotką. Dobrze wstrząsnąć pojemnikiem i rozpylać równomiernie na całą impregnowaną powierzchnię z odległości 20 cm nie dopuszczając do jej przemoczenia. Pojemnik trzymać w pozycji pionowej. Ponowną impregnację stosować po całkowitym wyschnięciu obuwia. Stosowac wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Zaleca się dokonanie próbki na niewidocznym elemencie skóry sprawdzajac działanie produktu na kolor skóry i w przypadku niepożądanego efektu przyciemnienia zaniechać impregnacji.